Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
Головна » Статті » Мої статті

Види кішок-бешкетників

Найбільш поширене пошкодження шкіри – це рани. Кішка може отримати ранку на прогулянці, наприклад, лазити по деревах або забору. Коти часто отримують рани в бійках. Лікування ран у наших чотириногих друзів, аналогічно тому, якими знаємо у людей. Тому не бійтеся слідувати звичним дій. Отже, спочатку рану необхідно обробити. Для цього цілком підійде звичайна перекис водню. Рана буде гоїтися швидше, якщо її краї зближені. Великі і глибокі рани вимагають втручання ветеринара. По краях для зупинки поширення інфекції рану необхідно обробити розчином “зеленки”. При правильному догляді рани вашої кішки заживуть “як на собаці”. Введення ліків через рот кішці – самий звичайний, простий і найбільш часто використовуваний спосіб. Він зручний тим, що так можна вводити будь-які лікарські препарати. Але у цього способу є один недолік – не дуже висока ефективність і мала тривалість дії. Справа в тому, що на лікарські засоби препарату чинять руйнівну дію їжа і травний сік шлунка кішки, впливають на них і ферменти печінки. На жаль, саме тому і неможливо юEчно обчислити концентрацію потрапив в організм тварини ліків і його побічну дію. До того ж багато ліків дуже неприємно пахнуть, і потрібні додаткові зусилля і прийоми, щоб змусити кішку проковтнути їх. Щоб частково вирішити ці проблеми, багато виробників ліків для тварин випускають їх у вигляді капсул, таблеток з оболонками і т. п.

  • Забіяка – робить тільки те, що вважає за потрібне. При цьому завдає шкоди хазяйської квартирі, та й самі господарі страждають. Що ж робити? Така кішка повинна знати слово «не можна». Потрібно з’ясувати причину поведінки. Можливо вона налякана, захищає територію або їй бракує ласки
  • Нечупара – ця кіт не визнає лоток, мітить все в домі. Зверніть увагу на здоров’я свого вихованця. Подумайте чи комфортно йому живеться? Іноді, такою поведінкою, тварина намагається повідомити про свою самотність, страху. Замініть лоток і наповнювач. Окропити помічені місця оцтом, розвісьте там шматочки фольги. Обов’язково приділяйте йому час, підуть образи і він зміниться.

Якщо ваша улюблениця регулярно точить кішки про спеціально зроблені для цих цілей дошку або валик, то проблема підрізання кігтів найчастіше відпадає. За відсутності в будинку яких-небудь пристосувань для точки кігтів або при наполегливому небажанні кішки самостійно займатися своїм «манікюром» власнику іноді доводиться стригти їй кігті, що, треба зауважити, є для кішки дуже неприємною процедурою. І якщо вам випала така сумна доля, то радимо не нехтувати такими правилами.

Якщо ваша улюблениця регулярно точить кішки про спеціально зроблені для цих цілей дошку або валик, то проблема підрізання кігтів найчастіше відпадає. За відсутності в будинку яких-небудь пристосувань для точки кігтів або при наполегливому небажанні кішки самостійно займатися своїм «манікюром» власнику іноді доводиться стригти їй кігті, що, треба зауважити, є для кішки дуже неприємною процедурою. І якщо вам випала така сумна доля, то радимо не нехтувати такими правилами.

Кішки – загадкові і дивні створення. Ще в далекій давнині люди відзначали за ними незвичайні здібності. Наприклад, перед настанням якого-небудь катаклізму, таких як ураган, буря, цунамі, землетруси або виверження вулкана, вони починали проявляти занепокоєння, яке виражалося в тривозі, непосидючості або навіть покиданні свого житла. Але що найдивніше, вони так само виявляли занепокоєння перед катастрофами, викликані людським фактором (наприклад при нальоті авіації в часи Другої світової війни).

Походженням перська порода кішок зобов’язана ближнього Азії. Зовні ці тварини виглядають дуже мило, з по-дитячому наївним поглядом. Граціозні, ласкаві, чарівні створення, які дарують свою любов без залишку господареві й стають справжнім другом всієї родини.

Котячі будь-якого виду і породи славляться своєю педантичністю. Вони постійно вилизують свою шерсть, роблячи її чистою. У силах кожного відповідального і люблячого господаря допомогти в цьому домашньому вихованцеві. Перські коти і кішки потребують особливої ??уваги та догляду. Адже їх довга, густа і красива шерсть і підшерсток часто сплутуються, збиваються в грудки і ковтуни, які слід ретельно вичісувати.

 

Кішки входять до списку найбільш популярних тварин, що утримуються людьми не тільки в сільській місцевості, але і в міських умовах. Заради створення комфортних умов для своїх улюбленців люди набувають котячі будиночки, гамаки, іграшки. Заради збереження здоров’я витончених звірків їх господарі ретельно вивчають властивості котячих кормів, вітамінів і харчових добавок.

Смаки до їжі у кожного кота індивідуальні. Відповідальний господар просто зобов’язаний вивчити всі його “примхи” в їжі. Єдиною відмінністю всіх персів є прояв бунтарського характеру, якщо їжа не подобається. Причому кіт буде голодувати доти, поки господар перший не здасться.

У кожного з нас є улюбленці серед «братів» наших менших – тварин. І в кожного свої: у одного – собаки, у іншого – кролики, у третього – кішки і так багато можна перераховувати. Ми їх не просто любимо, ми їх обожнюємо, мало того вони стають членами нашої сім’ї і ми готові зробити для них дуже багато, якщо не все. Поговоримо сьогодні про кішок. Зараз стало модним стерилізація котів, але всі прихильники цього, і якщо у вас кішка не стерилізована, може постати питання: так, скільки ж, триває за часом вагітність у кішки, і як вона буде протікати? Ось саме це ми і спробуємо висвітлити.

Кішки – одні з найпопулярніших домашніх тварин в Україні, Америці та багатьох інших країнах, нарівні з собаками. Кішки ласкаві, прихилисті маленькі істоти і, коли вони молоді і здорові, вимагають зовсім невеликого догляду. У власників кішок є ще одна перевага – у їх улюбленців можуть з’явитися котята! Адже кошенята – одні з найбільш чарівних істот на світі. Але перед тим як з’являться кошенята, ви можете виявити, що ваша кішка, колись невимоглива до догляду, тепер вимагає від вас особливої ??уваги.

Кішки, напевно, самі загадкові істоти на світі. І якщо зазвичай їх поведінку в домашніх умовах буває досить зрозумілим, фактор непередбачуваності все одно залишається. Навіть якщо вам здається, що ви знаєте вашу кішку досконало, та й взагалі добре розбираєтеся в котячої породі, дуже може бути, що деякі факти змусять вас поглянути на вашого вихованця по-новому.

Незважаючи на наявність у продажу великої кількості спеціалізованих кормів, розрахованих на різні вікові категорії, як і раніше актуальним залишається питання про годування кішок “природними” кормами (хоча б тому, що це дешевше). При цьому 3/4 раціону і повинні бути “природними”.

Коти дуже чутливі до запахів, тому вам слід переконатися, що ви не пахнете чимось незвичайним і різким. Не слід користуватися парфумами при першій зустрічі з котом. Для кошенят приготуйте чисте покривало або рушник, на якому кошеня буде знаходитися в дорозі, і залиште його з ним протягом перших днів.

Багато хто погодиться, що кішки вельми охайні тварини. Вони самі доглядають за собою, вмиваються, чистять кігтики і вушка. Однак іноді виникає необхідність влаштувати своєму улюбленцю банний день. Причин для цього може бути декілька. Кішка може випадково сильно забруднитися і не мати можливості вилизати. Також причиною купання кішки може бути профілактика або лікування від ектопаразитів, лупа, сильна засаленість вовни.

По-домашньому – когтедрапкі, в зоомагазині – килимки або стійки для дряпання. У кішок кігті ростуть безперервно. Тому стачивание їх є фізіологічною необхідністю, для задоволення якої варто запропонувати своєму чотириногому другові спеціальні пристосування. Якщо цього не зробити, кішка буде дряпати меблі, обривати шпалери, псувати килими.

Маленькі пухнасті кішки не тільки красиві, не тільки джерело радості, а й унікальні цілителі. Вони легко виявляють у власника проблеми зі здоров’ям, і в багатьох випадках допомагають позбавити від них. Тому тандем між людиною і цим благородним тваринам «приречений» на довге і щасливе життя.

Кішки, на відміну від людей, не страждають карієсом, однак від зубного каменю вони не застраховані. Причинами утворення каменю є залишки їжі і наліт на зубах, що сприяють росту бактерій. З часом наліт твердне і перетворюється на важко прибирається камінь, утворення якого призводить до запалення ясен, розхитування і випадання зубів. Тому камінь слід знімати обов’язково. Проте зробити це може лише ветлікар за допомогою спеціальних інструментів, у тому числі і ультразвуку, під загальною або місцевою анестезією. Процедура досить травматична для психіки кішки, тому краще вчасно піклуватися про здоров’я ротової порожнини своєї улюблениці. Для цього необхідно вживати профілактичні заходи щодо запобігання розвитку зубного каменю і регулярно оглядати ротову порожнину.

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: Ленка (30.03.2015)
Переглядів: 266 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar